//
you're reading...

Pripravujeme

13.-15.10.2017 – 1. Animátorské sústredenie: 7 návykov (1.)

18198737_10213235064810700_3899405437321306157_nOBSAH SÚSTREDENIA
Skutočná efektivita znamená, zamerať sa nielen na súčasné výsledky, ale aj na rozvoj dosahovať výsledky  v budúcnosti. Efektivita spočíva v osvojení princípov, ktoré menia zažité spôsoby chovania. Seminár vás naučí používať návyky efektivity v každodennom živote. Sedem návykov, ktoré zvýšia vašu efektivitu a pomôžu vám dosiahnuť výsledky o ktoré usilujete:
Buďte proaktívni | Začínajte s myšlienkou na koniec | To najdôležitejšie dávajte na prvé miesto | Myslite spôsobom Výhra–Výhra | Najskôr sa snažte pochopiť, potom byť pochopený | Vytvárajte synergiu | Ostrite pílu

BLIŽŠÍ INFO TADY!

Prihlasovanie: Faustína 0918 216 022

Pre koho je rozvojový program určený?
 Možno si často kladiete otázky typu: Prečo nikdy nič nestíham? Prečo energia, ktorú vynaložím na riešenie úloh, nie je priamo úmerná s dosiahnutými výsledkami? Ako by som mohol zlepšiť svoje pracovné či mimopracovné vzťahy? Ako by som mohol zosúladiť prácu s rodinou tak, aby som bol spokojný? Môžem sa naučiť dodržiavať svoje predsavzatia? Odpovede na tieto a ešte mnoho podobných otázok dostanete na duchovnej obnove 7 návykov skutočne efektívnych ľudí.

Obsah

 Návyk 1: Buďte proaktívny – zabezpečí, aby ste si uvedomili, že ste to práve VY, kto môže rozhodovať o tom či budete spokojní, vyrovnaní a úspešní, alebo nie.
 
Návyk 2: Začínajte s myšlienku na koniec – vám pomôže ujasniť si, čo je 
pre vás vo vašom živote to naozaj najdôležitejšie, nájsť odpoveď na to, čo je zmyslom vášho bytia, aké máte osobné poslanie.
 
Návyk 3: To najdôležitejšie dávajte na prvé miesto – je návykom integrity; pomôže vám realizovať tie veci, ktoré ste si stanovili v druhom návyku ako tie najdôležitejšie.
 
 Prínosy programu 7 návykov skutočne efektívnych ľudí: – 1. časť
 Preberiete zodpovednosť za svoje činy
 Prekonáte obavu a nedostatok motivácie pri preberaní iniciatívy
 Budete dodržiavať svoje sľuby a záväzky
 Budete mať pozitívny vplyv na výsledky
 Vytvoríte si osobné poslanie, ktoré vám bude oporou a bude vám udávať váš smerUrčíte si osobné ciele, ktoré sú merateľné
 Naučíte sa zvládať stres pomocou efektívneho plánovania
 Dosiahnete rovnováhu medzi pracovným a osobným životom
Facebooktwittergoogle_plusmail

Discussion

No comments yet.

Post a Comment

 

Dnes

Liturgické čítania na dnes

    5o4u.com od roku 2013:

    • Návštev celkom: 4 201 912
    • Celkom návštevníkov: 264 430