//
Joshua Harris

Ani ň 

Tuto knížku jsem napsal jak pro muže, tak pro ženy. Proč? Protože chtíč není mužský problém. Je to lidský problém. Chtíč ničí naše vztahy, okrádá nás o duchovní zápal a zanechává nás pusté a prázdné. Ale pravdou je, že ty ani já nemusíme zůstávat v bludném kruhu viny a studu. Bůh nás povolává k vysoké laťce – nedat ani ň sexuální nemorálnosti. Nabízí nám vše, co potřebujeme k tomu, abychom tento požadavek proměnili ve skutečnost.Jestliže jsi připraven hledat praktický plán založený na Boží milosti, plán, jak porazit chtíč a oslavit čistotu, doufám, že se mnou vyrazíš na tuto slibnou cestu.

 

Zbohom lásky 

Slovenský preklad úspešnej knihy – v češtine pod názvom S nikým nechodím a nejsem cvok.  Chodíte s niekým? Pustil vás k vode? Čakáte na telefonát, ktorý neprichádza? Pocítili ste bolesť prameniacu z rochodu či dokonca z niekoľkých rozchodov? Premýšľali ste, či existuje lepšia cesta? Zbohom lásky ukazuje, čo znamená zveriť svoj ľúbostný život Bohu. Joshua Harrias rozpráva svoj príbeh o tom, ako sa vzdal ľúbostných dobrodružstiev a objavil, že Boh ponúka niečo omnoho lepšie – život plný úprimnej lásky, skutočnej čistoty a slobody, život, ktorý má svoj cieľ.

Dnes

Liturgické čítania na dnes

A ještě ftípek :)

30 000 roků před narozením Krista.
Pračlověk si prohlíží vysvědčení svého syna a naštvaně říká:
– To, že máš trojku z lovu, dovedu pochopit, jsi ješte malý, ale že jsi propadl z dějepisu, který má jen dvě stránky, to je skutečně hanba!

5o4u.com od roku 2013:

  • 0
  • 9 003 844
  • 492 049