//
niečo o stránke:
Peter PalušákSrdečne pozdravujem.
Vitajte na tejto webovej stránke www.5o4u.com!
Táto webová stránka vznikla ako odpoveď na potreby tých, ktorí chcú  ŽIŤ NAPLNO po ľudskej, sociálnej, duchovnej a vedomostnej stránke svojej osobnosti! Učiť sa; žiť; milovať; napĺňať zmysel. K týmto cieľom chcú prispieť materiály v sekcii DUCHOVNO ako napr.: Príhovory, prednášky, kurzy, mnohé eKnihy a rôzne aktuálne zamerané články.
Sekcia ANIMÁTORSTVO obsahuje eKnihy, námety, hry, aktivity, scenáre a divadlá, aby sme to, čo máme vedeli podať ďalej, aby NAPLNO ŽILI AJ INÍ. Ide o  rôzne materiály* a skúsenosti, ktoré v našej práci používame, resp, ku ktorým sme sa počas našej práce dostali. 
 
       Veľmi sa teším z toho, čo už vzniklo a ďakujem za to všetkým, ktorí sa na tom podieľali. Verím, že táto iniciatíva podeliť sa ako aj každá spolupráca (napr.: aj s vami!) môže veľmi obohatiť naše aktivity, ušetriť čas príprav, skvalitniť ponuky a tak vykonávať viac dobra. 
        Prajem vám, aby ste vždy našli to, čo potrebujete a budem rád, ak k tomu prispeje aj táto stránka. Všetko dobré a nech sa darí. Web tím 5o4u.com.
 

 Táto stránka obsahuje:

Moje PRÍHOVORY zo sv. omší v nedele a v prikázané sviatky. Sú voľne stiahnuteľné a šíriteľné vo formáte mp3.

Môj KALENDÁR slúži na skoordinovanie času a stretnutí s ľuďmi, s ktorými úzko spolupracujeme.

V sekcii ANIMÁTORSTVO a DUCHOVNO sú materiály na stiahnutie, ktoré postupne budeme opisovať a triediť pre ich prehľadnosť a dopĺňať novými. Budem rád, ak sa na tomto dopĺňaní bude podieľať čím viacero z nás.

Zvlášť chcem vyzdvihnúť SCÉNKY a DIVADLÁ, ktoré zväčša pochádzajú od renomovanej scénaristky Mgr. Kataríny Pirohovej a mnohých ďalších tvorivých mladších i starších umelcov.

V eKNIHY (animátorské aj duchovné) a PREDNÁŠKY  ponúkam veľmi hodnotné veci a mená autorov, ktorí veľmi obohatili moje poznanie a verím, že ponúknu nové pohľady aj vám, resp. doplnia informácie k mojim príhovorom.

 #Spiritualityoffullness #Don Bosco integral formation #motivation #teamwork #joy #creativity #execution

 

 

Dnes

Liturgické čítania na dnes

A ještě ftípek :)

30 000 roků před narozením Krista.
Pračlověk si prohlíží vysvědčení svého syna a naštvaně říká:
– To, že máš trojku z lovu, dovedu pochopit, jsi ješte malý, ale že jsi propadl z dějepisu, který má jen dvě stránky, to je skutečně hanba!

5o4u.com od roku 2013:

  • 0
  • 9 003 884
  • 492 061