//
niečo o stránke:
Peter PalušákSrdečne pozdravujem.
Vitajte na tejto webovej stránke www.5o4u.com!
Táto webová stránka vznikla ako odpoveď na potreby tých, ktorí chcú  ŽIŤ NAPLNO po ľudskej, sociálnej, duchovnej a vedomostnej stránke svojej osobnosti! Učiť sa; žiť; milovať; napĺňať zmysel. K týmto cieľom chcú prispieť materiály v sekcii DUCHOVNO ako napr.: Príhovory, prednášky, kurzy, mnohé eKnihy a rôzne aktuálne zamerané články.
Sekcia ANIMÁTORSTVO obsahuje eKnihy, námety, hry, aktivity, scenáre a divadlá, aby sme to, čo máme vedeli podať ďalej, aby NAPLNO ŽILI AJ INÍ. Ide o  rôzne materiály* a skúsenosti, ktoré v našej práci používame, resp, ku ktorým sme sa počas našej práce dostali. 
 
       Veľmi sa teším z toho, čo už vzniklo a ďakujem za to všetkým, ktorí sa na tom podieľali. Verím, že táto iniciatíva podeliť sa ako aj každá spolupráca (napr.: aj s vami!) môže veľmi obohatiť naše aktivity, ušetriť čas príprav, skvalitniť ponuky a tak vykonávať viac dobra. 
        Prajem vám, aby ste vždy našli to, čo potrebujete a budem rád, ak k tomu prispeje aj táto stránka. Všetko dobré a nech sa darí. Web tím 5o4u.com.
 

 Táto stránka obsahuje:

Moje PRÍHOVORY zo sv. omší v nedele a v prikázané sviatky. Sú voľne stiahnuteľné a šíriteľné vo formáte mp3.

Môj KALENDÁR slúži na skoordinovanie času a stretnutí s ľuďmi, s ktorými úzko spolupracujeme.

V sekcii ANIMÁTORSTVO a DUCHOVNO sú materiály na stiahnutie, ktoré postupne budeme opisovať a triediť pre ich prehľadnosť a dopĺňať novými. Budem rád, ak sa na tomto dopĺňaní bude podieľať čím viacero z nás.

Zvlášť chcem vyzdvihnúť SCÉNKY a DIVADLÁ, ktoré zväčša pochádzajú od renomovanej scénaristky Mgr. Kataríny Pirohovej a mnohých ďalších tvorivých mladších i starších umelcov.

V eKNIHY (animátorské aj duchovné) a PREDNÁŠKY  ponúkam veľmi hodnotné veci a mená autorov, ktorí veľmi obohatili moje poznanie a verím, že ponúknu nové pohľady aj vám, resp. doplnia informácie k mojim príhovorom.

 #Spiritualityoffullness #Don Bosco integral formation #motivation #teamwork #joy #creativity #execution

 

 

Dnes

Liturgické čítania na dnes

A ještě ftípek :)

„Zuzko, zlatíčko, podej tátovi noviny, prosím.“
„Ach tati, ty jsi neskutečně staromódní. Jaképak noviny, když existují smartphony, notebooky, iPady,… Kdo dnes potřebuje noviny?“
„Dobrá, tak mi podej třeba iPad,…“
Moucha se nikdy nedozvěděla, jak draho vyšel její pohřeb na kuchyňském stole…

5o4u.com od roku 2013:

  • 5
  • 10 847 372
  • 506 779